• 2020/21

Akcja : Góra Grosza 2020/2021

W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski przyłączył się ponownie do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Była to już XXI edycja. Celem przedsięwzięcia było zebranie drobnych monet i przekazanie dla najbardziej potrzebujących dzieci wychowujących się poza swoim domem rodzinnym. Zebraliśmy kwotę pięćdziesięciu złotych i trzydziestu jeden groszy, którą przekazaliśmy Towarzystwu Nasz Dom. Szczególne podziękowania ślemy dla klasy IV i VI, które najbardziej zaangażowały się w akcję.

Wszystkich serdecznie dziękujemy!!!

Akcja: Dzień Kobiet

8 marca jest Międzynarodowym Dniem Kobiet. Z okazji tego sympatycznego święta Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim pięknym Paniom kwiaty i złożył życzenia. Wszystkim wspaniałym kobietom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia i samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

Akcja SU : Góra Grosza 2020/2021

W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to już XXI edycja, która trwa od 26.10.2020 do 31.05.2021. Celem przedsięwzięcia jest zebranie drobnych monet i przekazanie dla najbardziej potrzebujących dzieci wychowujących się poza swoim domem rodzinnym.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w akcji.

Akcja SU: Walentynki 2021

Walentynki to święto z roku na rok coraz bardziej popularne. 12 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował „POCZTĘ WALENTYNKOWĄ”  w szkole.  Uczniowie klas I-III mogli wrzucać do czerwonej skrzynki swoją walentynkę. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów.

Dziś święty Walenty może sprawić cuda

dzięki niemu miłość znaleźć Ci się uda.

Słońce znów zaświeci,

w sercach żar roznieci,

a my w środku zimy śnieg i lód stopimy.

Akcja SU: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października 2020 roku w naszej szkole odbyły się wybory w wyniku których wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021.

Grono uczniów z klas IV-VIII oraz nauczyciele zdecydowali, iż:

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Julia Jaźwińska z klasy VIIb

Zastępcą został Mateusz Urbański z klasy VIII

Ponadto w skład Samorządu jako jego członkowie weszli:

Natalia Goncerz z klasy VIIb

Natalia Kozek z klasy VIIb

Zofia Czernik z klasy VIII

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie członków Komisji Wyborczej, kandydatów do Samorządu Uczniowskiego jak i wszystkim biorącym udział w głosowaniu.