• Termomodernizacja

• W Naszej szkole zakończyły się prace w ramach Projektu „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Gminy Miasta Dębica –  etap II – Szkoła Podstawowa nr 12”. Dzięki nowej elewacji budynek zyskał nowoczesny i „ciepły” wygląd. Wymieniono również stolarkę okienną oraz zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania. Ciekawostką jest zamontowanie na dachu budynku dużej ilości budek lęgowych dla chronionego gatunku ptaków.

Koszty wykonania zadania w większości zostały pokryte z funduszy EOG . Dzięki tej inwestycji polepszyły się warunki nauczania oraz znacznie zmalały koszty eksploatacji placówki.

W ramach Narodowego Projektu Ochrony Środowiska w połączeniu z Funduszami Norweskimi została przeprowadzona modernizacja i wymiana oświetlenia w budynku szkoły.

Dzięki dużemu zaangażowaniu mieszkańców naszego miasta ,zostaną zrealizowane zadania ze środków Budżetu Obywatelskiego :

1.Budowa dużego boiska sportowego dla SP nr 12.

2.Wyposażenie SP nr 12 w sprzęt sportowy.

Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej dla Projektu pn.

"Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Gminy Miasta Dębica – etap II"

strony internetowej pod adresem: