• 2017/2018

• Akcja "Mam talent"

18 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się kolejny konkurs młodych talentów "MAM TALENT" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Młodzi artyści reprezentowali swój talent w różnorodnych prezentacjach takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumencie.

W konkursie talentów zwycięzcami zostali:

miejsce I:

- Marta Kucmierz (kl.VI)

- Dawid Olech (kl.IVb)

miejsce II:

- Aleksandra Czuchra (kl.V)

- Gabriela Jużkiewicz (kl. V)

miejsce III:

- Zuzanna Tarczoń (kl.I)

- Izabela Klasło (kl.I)

Wyróżnienie:

- Maja Parkitna (kl. IVa)

- Liwia Kudroń (kl. IVa)

- Karol Jaźwiński (kl. II)

Gratulujemy!!!

Walentynki 2018

W dniu 14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową dla społeczności szkolnej. Walentynki przypominają nam, że warto okazywać sobie życzliwość, sympatię i miłość nie tylko w tym dniu, ale i na co dzień.

"Kochać nie znaczy o kimś marzyć,

Kochać nie znaczy o kimś śnić,

Kochać to znaczy komuś wierzyć,

Kochać to znaczy dla kogoś żyć......"

Akcja Samorządu Uczniowskiego w XVIII edycji "Góry Grosza" w roku 2017

W tym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w XVIII ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Akcja trwała od 27 listopada 2017r. do 2 stycznia 2018r. Celem przedsięwzięcia było zebranie drobnych monet  i przekazanie na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Uczniowie naszej szkoły zebrali sumę 87złotych i 12 groszy.

Wszystkim biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy!!!

Organizatorzy: Marzena Mitek, Katarzyna Furman

Akcja: "Kiermasz Świąteczny 2017"

W dniach 18,19,20 XII 2017r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Kiermasz połączony był z akcją charytatywną na rzecz Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II.

Ozdoby świąteczne były wykonane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wprowadzając wszystkich w przedświąteczny klimat.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pracę i za okazaną hojność.

Wiecej zdjęć w galerii:http://sp12debica.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=375

Akcja : „Dzień Piżamowy”

Dzień 16 listopada był niezwykły. Uczniowie (i nie tylko:-) na zajęcia przyszli w bardzo nietypowych strojach: w piżamach i szlafrokach.

Maskotki, pluszaki, poduszki i kocyki towarzyszyły uczniom od pierwszych godzin lekcyjnych.

Dzięki radosnej i pełnej humoru atmosferze, ten dzień na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej.

Akcja: „Szczęśliwy numerek”

W listopadzie SU zorganizował akcję "Szczęśliwy numerek". Co tydzień we wtorki losowane są numery uczniów z dziennika. Szczęśliwcy w tym dniu, są zwolnieni z odpytywania i pisania niezapowiedzianych kartkówek.

Akcja: „Dzień Patrona”

W dniu 8 listopada 2017r. społeczność SP 12 w Dębicy przeżywała Święto Armii Krajowej- Dzień Patrona swojej placówki. Z tej okazji SU we współpracy z uczniami naszej szkoły przygotował i samodzielnie wykonał kotyliony dla nauczycieli i zaproszonych gości.

Akcja: „Dzień Edukacji Narodowej”

W dniu 13.10.2017r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej przewodnicząca SU - Aleksandra Czuchra wraz z Filipem Lorencem i Mileną Gancarz złożyli Nauczycielom najserdeczniejsze życzenia. Wręczyli również portrety nauczycieli, które zostały samodzielnie wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz słodki upominek.

Samorząd Uczniowski SP nr 12 w Dębicy

na rok szkolny 2017/2018

W dniu 9 października 2017r. odbyły się w naszej szkole wybory do SU na rok szkolny 2017/2018.

Zgłosiło się 8 kandydatów, którzy w czasie kampanii wyborczej prezentowali swoje programy i przekonywali do tych pomysłów uczniów klas IV – VII i nauczycieli.

W wyniku tajnego głosowania wybrano nowy Samorząd Uczniowski.

Oto wyniki:

Przewodnicząca: