• 2019/2020

• Akcja: Walentynki

Z okazji dnia 14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową dla społeczności szkolnej. Na korytarzu została ustawiona skrzynka, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka dla ulubionych koleżanek, kolegów i nauczycieli. Następnie specjalni listonosze rozdali pocztę adresatom.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DUŻO MIŁOŚCI!!!

Akcja: „Dzień Piżamowy”

7 lutego 2020r. był Dniem Piżamowym w szkole, który był zainicjowany przez Samorząd Uczniowski. Wielu uczniów przyszło na lekcje w niecodziennym stroju. Były to piżamy, szlafroki, kapcie. Towarzyszyły również maskotki, poduszki i kocyki.  Uczniowie którzy się przebrali byli zwolnieni z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek.Dzień ten był pełen humoru i radości. Niektórzy nawet udawali przez cały dzień niewyspanych.

Akcja: Pomoc dla rodziny z Gumnisk

Nasza szkoła przyłączyła się do pomocy dla rodziny z Gumnisk, która straciła podczas pożaru dom i dorobek całego życia. Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę potrzebnych rzeczy na terenie szkoły. Zebrano środki czystości, pieluchy oraz produkty spożywcze z długim terminem przydatności.

Dziękujemy uczniom klas 0-VIII, nauczycielom i rodzicom za wsparcie i hojne dary.

Akcja: Kiermasz świąteczny 2019

W dniach 17-18 .12. 2019r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Kiermasz połączony był z akcją charytatywną na rzecz Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Akcja wprowadziła wszystkich w przedświąteczny miły nastrój. Na stoiskach można było kupić wykonane przez uczniów ozdoby świąteczne, stroiki, kartki, aniołki, lampiony, pierniczki . Do tego przedsięwzięcia włączyli się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Wesołych i spokojnych Świąt

Bożego Narodzenia

Życzy Samorząd Uczniowski

Akcja: Mikołajki

Mikołajki w szkole to ważne wydarzenie dla wszystkich. Uczniowie w tym dniu  obdarowywali się prezentami. Ubrani byli w mikołajkowe czapki oraz inne pomysłowe przebrania związane z tym dniem. Na korytarzach szkolnych królował kolor czerwony. Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły wiele radości.

Akcja: Szczęśliwy numerek

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski zainicjował akcję „Szczęśliwego numerka” w naszej szkole. Uzgodnione zostały zasady oraz regulamin tego przywileju. Co tydzień w poniedziałek losujemy numery uczniów z dziennika. Szczęśliwiec w tym dniu zwolniony jest z odpowiedzi ustnej oraz pisania niezapowiedzianych kartkówek.

Akcja: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 02.10.2019r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy. Uczniowie jak i nauczyciele mogli oddać głosy przy pomocy Karty Wyborczej. Komisja wyborcza w składzie: Aleksandra CZ., Karolina S. oraz tegoroczni opiekunowie SU p.Marzena M. i p.Sylwia W. czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Po przeliczeniu głosów przez komisję skrutacyjną wybrano nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2019-2020.

Przewodnicząca:
          Zofia Cz. (kl.VII)- 68 głosów