• 2015/2016

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Jak co roku pod opieką SU i opiekunów, został zorganizowany i przeprowadzony „Kiermasz Świąteczny”, na którym sprzedawano ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne, wykonane wcześniej przez uczniów kl I-VI pod okiem nauczycieli lub rodziców, za co należą się szczególne podziękowania.

Zebrane fundusze są przekazywane systematycznie na różne cele związane z działalnością uczniowską na terenie szkoły, np.:

- zakup testów próbnych OPERON dla klas VI,

- zakup upominków, nagród dla uczestników imprez uczniowskich, odbywających się tradycyjnie w szkole, prowadzonych i zorganizowanych głównie przez samych uczniów, np.: „Mam Talent”.

GÓRA GROSZA

W trakcie trwania I semestru,  SU przeprowadził ogólnopolską, wieloletnią akcję charytatywną wśród uczniów klas I-VI, pt „Góra Grosza”.

Akcje charytatywne prowadzone wśród uczniów i przez uczniów mają na celu uwrażliwienie młodego człowieka na potrzebę niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym.

ANDRZEJKI

SU brał udział w corocznej szkolnej zabawie andrzejkowej, podczas której pomagał przy organizacji i przeprowadzeniu zabawy pt „Wróżby Andrzejkowe”.

ZBIÓRKA TELEFONÓW

W listopadzie SU przeprowadził zbiórkę zepsutych, zużytych i przestarzałych telefonów komórkowych, które następnie zostały przekazane do recyklingu.

Akcja miała charakter konkursu – która szkoła zbierze najwięcej kg telefonów w przeliczeniu na jednego ucznia.

WYBORY

We wrześniu przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego spośród uczniów klas IV-VI, poprzedzone wcześniejszą kampanią wyborczą.