• Inauguracja roku szkolnego za nami.

• Po Mszy Świętej zgromadziliśmy się wszyscy na dziedzińcu  szkoły na uroczystej akademii, podczas której Pan Dyrektor Grzegorz Nowacki swe przemówienie skierował do społeczności szkolnej, nauczycieli i rodziców, szczególnie witając nowych uczniów klas pierwszych, oraz uczniów z Ukrainy. Przemawiając przypomniał również o tym, że 1 września to nie tylko data powrotu uczniów do szkół, to również dzień, w którym Hitlerowcy dokonali napaści na nasz kraj.

W uroczysty nastrój wprowadzili nas uczniowie, prezentując program artystyczny przygotowany przez Panią Monikę Pociask, Grzegorza Tomaszewskiego i Ryszarda Barszcza..

Na nowy rok szkolny życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom wytrwałości, spokoju oraz niesłabnącego zapału do pracy, a także pogody ducha i optymizmu.