• Andrzejki w klasie siódmej

• Wróżby andrzejkowe są ważnym elementem naszej tradycji.

Uczniowie siódmej klasy lali wosk, układali buty, by dowiedzieć się kto pierwszy znajdzie wybranka. Nie brakło też ciasteczek z wróżbą. Okazało się, że wszystkich czeka świetlana przyszłość:)

• Spacerkiem po Dębicy

• W naszym mieście nie brakuje miejsc ważnych i ciekawych, co sprawdzili uczniowie klasy 4.

W dniu 29 listopada rozpoczęli wycieczkę od poznania Miejsca Pamięci Narodowej. Na Cmentarzu Wojskowym uczcili pamięć Poległych w obronie Ojczyzny.

Drugim punktem wyjścia była wizyta w Bibliotece Pedagogicznej. Po zapoznaniu się z księgozbiorem, katalogami i rolą biblioteki, uczniowie odgadywali zagadki dotyczące lektury „Akademia Pana Kleksa”.

Z kolei w Restauracji Pappas czwartoklasiści uczestniczyli w  warsztatach pieczenia swojej ulubionej pizzy.

W przerwie zapanowała magiczna andrzejkowa atmosfera. Dobre wróżby sprzyjały radosnej zabawie.

Dziękujemy pani Gosi i pani Joli z Biblioteki Pedagogicznej oraz pani Agnieszce z Restauracji Pappas za bardzo miłe przyjęcie i atrakcyjne zajęcia.

Uczniowie klasy 4 z wychowawczynią