• 2012/2013

• KOLEJNY SUKCES "PIEGUSKÓW" - I miejsce w Strzyżowie

Uczniowie klasy 3a tworzący zespół teatralny „Pieguski”  zdobyli 1miejsce podczas II Festiwalu Kultury Dziecięcej Strzyżowskie Michałki 2013.

Ponadto Michalina Strzałka i Sabina Król otrzymały nagrody indywidualne za grę aktorską.

**********

OLGA GŁĄB LAUREATKĄ IX KONKURSU POETYCKIEGO "JA I ŚWIAT"

Olga Głąb została laureatką IX edycji Konkursu Poetyckiego „ Ja i świat”, który został zorganizowany  przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10.06.2013 r.

**********

SUKCES RECYTATORSKI MICHALINY STRZAŁKI

Michalina Strzałka, uczennica klasy IIIa zdobyła II miejsce w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych BAJKOWISKO 2013, w kategorii wiersz.
          Konkurs zorganizowany był pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Rzeszowa.

**********

SUKCES SZKOLNEGO TEATRZYKU "PIEGUSKI"

Uczniowie klasy IIIa tworzący szkolny zespół "PIEGUSKI" zdobyli II miejsce w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych BAJKOWISKO 2013 w kategorii inscenizacja.

KONKURS  „SŁYSZĘ – CZUJĘ – TWORZĘ”

Konkurs został zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia, Stowarzyszenie na Rzecz  Wspierania Młodych Talentów w Dębicy przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego.

NIECH BIJE ZIELONE SERCE ZIEMI

23 kwietnia 2013 r odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem ,,Niech bije zielone serce Ziemi”.

Uczniowie pisali test z zakresu wiedzy ekologicznej.

Michał Ożóg z kl.III a - zdobył II miejsce

Jakub Wiśniowski z kl.III b. - zdobył III miejsce.

**********

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT"

9 kwietnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego “Primary School Tournament”.

Grzegorz Pietraszek zajął II miejsce na poziomie klas I- III, Justyna Ożóg - III miejsce na poziomie klas IV – VI.

**********
          SUKCES JUSTYNY W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM

Justyna Ożóg z kl. V została finalistką Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego organizowanego przez KO w Rzeszowie.

​**********

I PODKARPACKI KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE SŁOWIAŃSKIEJ

Kolejny sukces naszych młodych artystów!
          W I Podkarpackim Konkursie Plastycznym o Tematyce Słowiańskiej  pod hasłem "WĘDRÓWKA DO KORZENI PRASŁOWIAŃSKICH, CZYLI JAK TO 1000 LAT TEMU BYŁO" realizowanym przez "Gród Słowiański" w Stobiernej i Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie Osiedlu, uczniowie naszej szkoły w kategorii klas I - III, zdobyli najwyższe laury!
          W kategorii prac przestrzennych - I miejsce zdobył Patryk Nitkowski z klasy IIIa.
          W kategorii rysunek - I miejsce zdobył Adrian Reguła z klasy IIIa
                                           II miesce zdobyła Maja Pawełek z klasy I

**********

SUKCESY SPORTOWE

7 marca 2013r. odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców. W turnieju tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły (Michał Wójcik, Sebastian Ciurkot i Korneliusz Pijar), którzy wcześniej uzyskali kwalifikacje w zawodach miejskich zajmując I miejsce.
          Zawody powiatowe odbyły się w Korzeniowie. Tam nasza drużyna (wśród 13 drużyn) zajęła II miejsce,ulegając tylko zawodnikom UKS Korzeniów i zakwalifikowała się do zawodów rejonowych.

W piątek 8 marca 2013 r. odbyły się również zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas IV i młodszych. Nasza drużyna w składzie: Karolina Hochołowska kl. IV, Aleksandra Hochołowska kl. III i Katarzyna Świstak kl. IV odniosła sukces zajmujac II miejsce na 16 drużyn i uzyskała kwalifikacje do zawodów powiatowych.

**********
          KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZIMA W OBIEKTYWIE"

Uczniowie klasy I, IIb oraz IIIa wzięli udział w konkursie fotograficznym „Zima w obiektywie” organizowanym przez Rzeczpospolitą Uczniowską działającą na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy.
          Uczennica klasy I Dagmara Petryk zajęła III miejsce w kategorii klas I-III. Natomiast Patryk Nitkowskiuczeń klasy IIIa uzyskał wyróżnienie w tej samej kategorii.

**********

KONKURS POETYCKO-PLASTYCZNY "BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO ŚWIEĆ NAM PRZYKŁADEM"

W Woli Radłowskiej dnia 21 lutego 2013 r. miał miejsce finał X Międzydziecezjalnego Konkursu Poetycko-Plastycznego zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny, Publiczne Gimnazjumim. Bł. Karoliny Kózkówny w Woli Radłowskiej oraz Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie, pod hasłem „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”.
          Uczennica klasy I naszej szkoły Maja Pawełekzajęła II miejsce wykonując pracę pt. „Kościół naszym Domem.”