• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

• Z okazji ferii zimowych, życzę Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak proszę, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Dobrze odpocznijcie, by nabrać siły i motywację do dalszej nauki w nowym półroczu.

Nauczycielom i Pracownikom obsługi dziękuję za dobrze spełnione obowiązki i również życzę miłego odpoczynku. Wszystkim życzę bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii.

Dyrektor Grzegorz Nowacki

• Spotkanie pokoleniowe z okazji Dnia Babci i Dziadka.

• Spotkanie pokoleniowe odbyło się w naszej szkole w dniu 12 stycznia 2023 roku. Uczniowie klasy Ia zaprezentowali przedstawienie pt ”Gwiazdka kota Filemona”, które przeniosło wszystkich w świat baśni i Świąt Bożego Narodzenia.
            Była to okazja do wspólnego kolędowania, życzeń noworocznych i wspólnych rozmów. Gromkimi brawami zaproszeni Goście podziękowali małym aktorom za wzruszajacy występ. Obecny na spotkaniu Dyrektor szkoły  Pan Grzegorz Nowacki  wspomniał, że takie spotkania są zawsze miłe i bardzo  szkole potrzebne.
            Życzył wszystkim zdrowia oraz  zadowolenia z wnucząt.
            Uczniów do występu przygotowali Pani Anna Chruściel i Pan Grzegorz Tomaszewski.

Anna Chruściel

• Otrzęsiny czwartoklasistów

• 11 stycznia 2023 klasa czwarta wzięła udział w otrzęsinach, podczas których zostali poddani różnym próbom. W workach skakali, balony dmuchali, kubki przenosili, piłeczki toczyli, na dywanie jeździli, o balony walkę toczyli i dobrze się bawili. Po otrzęsinach integrowali się ze „starszakami” na szkolnej zabawie karnawałowej.

Barbara Ligęska

• Wycieczka klasy ósmej

• 4 stycznia 2023r. ósmoklasiści zdobywali wiedzę i zacieśniali swoje relacje w czasie wyjazdu do Rzeszowa. W Teatrze Maska oglądnęli spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Swoją kondycję sprawdzili w Parku Trampolin FlayPark. Naukę, wrażenia artystyczne udało się połączyć z dobrą zabawą, aktywnością i radością.

🖋️Anna Olechowska